BLUM MERIVOBOX ZR4.1059U přední reling šedý orion
Kód: TWD00087Detailní popis produktu
BLUM MERIVOBOX přední reling pro vnitřní zásuvku o výšce E
Parametry:
- Barva: šedá orion
- Šířka skříňky: do 1200 mm
- Délka předního relingu: 1059 mm
- Určeno ke krácení na míru: do KB=1200mm (L=1059mm), ke zkrácení (LW-111)
Nutno objednat:
- čelní příchyt pro vnitřní zásuvku dané výšky
- přední plech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvka Merivobox E |
|---|---|
| EAN: | 9009494484571 |
| Barva: | Šedá Orion |
| Nosnost: | 40 kg, 70 kg |
| Světlá výška otvoru: | 108 mm, 146 mm, 209 mm |
| Tloušťka desky: | 16 mm |
| Typ: | S tlumením |
| Výška zásuvky: | 91 mm - M |
| Značka: | Merivobox |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
