Cemux H Box SLIM zásuvka držák relingu antracit
Kód: CE00144Detailní popis produktu
Držák relingu pro zásuvku H Box SLIM. Lze jej umístit v libovolné výšce nad zásuvku. Držák je v povrchové úpravě antracit RAL 7012.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvka H Box výšky 116 mm |
|---|---|
| EAN: | 99600208 |
| Barva: | Antracit |
| Nosnost: | 40 kg |
| Světlá výška otvoru: | 230 mm |
| Tloušťka desky: | 18 mm |
| Typ: | Bezúchytkové otevírání, S tlumením |
| Výška zásuvky: | 199 mm |
| Značka: | H Box Slim |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
