ANTARO T60B3130 Sada modulů TOB-S1 270-300mm 20kg
Kód: KT_00349Související produkty
Detailní popis produktu
BLUM Antaro sada modulů S1 TIP-ON BLUMOTION.
Využití pro bezúchytkové otvírání zásuvek Antaro.
Parametry:
- Pro hloubku: 270 - 300 mm
- Nosnost: do 20 kg
Sada obsahuje:
- jednotku, unašeč a synchronizační adaptér S1
Nutné objednat:
- Synchronizační tyč T60.1125W od šířky skříňky 600 mm pro synchronní pohyb šuplíku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvka Antaro výška C |
|---|---|
| EAN: | 9009494318197 |
| Barva: | Bílá, Šedá |
| Délka: | 270 mm, 300 mm |
| Světlá výška otvoru: | 82,5 mm, 98,5 mm |
| Tloušťka desky: | 16 mm |
| Typ: | Bezúchytkové otevírání s dotlumením |
| Výška zásuvky: | 69 mm - N |
| Značka: | Antaro |
| typ: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
