Cemux A Box čelní panel 1200 mm antracit
Kód: CE00059Související produkty
Detailní popis produktu
Čelní panel pro vnitřní zásuvku A Box výšky H84 a H199. Čelní panel je v povrchové úpravě antracit RAL 7012 a v délce 1200 mm, délku je možné na míru zkracovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvka A Box výšky 84 mm |
|---|---|
| EAN: | 99600578 |
| Barva: | Antracit |
| Nosnost: | 40 kg |
| Světlá výška otvoru: | 105 mm, 224 mm |
| Tloušťka desky: | 16 mm |
| Typ: | Vnitřní zásuvka |
| Výška zásuvky: | 84 mm, 199 mm |
| Značka: | A Box |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
