Konferenční stolek NYRA COFFEE OUT
Kód: KO_01234Detailní popis produktu
Venkovní konferenční stolek NYRA COFFEE OUT díky své variabilitě představuje praktické řešení pro venkovní prostory. Podnož lze kombinovat s kulatými i hranatými deskami a vytvořit tak stolek přesně podle vašich představ, ideální pro terasy, balkony či zahrádky kaváren.
Technické specifikace:
- Dekor: černá perlička ( RAL 9005 ), RAL, zlatá hladký mat
- Barvy RAL dle vzorníku.
- Požadovaný odstín je nutné uvést v poznámce k objednávce.
- Odstín: mat
- Materiál: Ocel
- Rozměr profilu: 60 x 30 x 2 mm
- Povrchová úprava: galvanizace + práškové lakování
- Spodní ukončení podnože: rektifikace
- Optimální rozměr desky je 1000 x 500 mm nebo průměr 600 mm
- Minimální rozměr desky je 500 x 500 mm nebo průměr 500 mm
- Maximální rozměr desky je 1300 x 600 mm nebo průměr 800 mm
- Forma dodání: sestavené (celosvařené)
- Hmotnost: 2,9 kg
Obsah balení:
- stolová podnož (4ks, sestavená)
- spojovací materiál
- montážní návod
Dodací lhůta:
- Na objednání, termín dodání je cca 14 dnů.
- Dekor Zlatý hladký, termín dodání je cca 5-6 týdnů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stolové podnože |
|---|---|
| Barva: | Černá, RAL, zlatá hladká mat, x |
| Délka stolové desky: | 500-599 mm, 600-699 mm, 700-799 mm, 800-899 mm, 900-999 mm, 1000-1099 mm, 1100-1199 mm, 1200-1299 mm, 1300-1399 mm |
| Průměr stolové desky: | 600-699 mm, 500-599 mm, 800-899 mm, 700-799 mm |
| Styl: | Moderní/ Designové |
| Šířka stolové desky: | 600-649 mm, 550-599 mm, 500-549 mm |
| Tvar: | Hranatá |
| Typ stolu: | Konferenční |
| Výška: | 444 mm |
| značka: | Coop |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
