Stolová podnož ELORA CONFERENCE
Kód: KO_01214Detailní popis produktu
Stolová podnož ELORA CONFERENCE spojuje moderní eleganci s důrazem na kvalitní zpracování. Nadčasový design dodává prostoru profesionální atmosféru, zatímco pevná a stabilní konstrukce zajišťuje komfortní každodenní používání. Díky řešení pro čtyři stolové desky je ideální volbou pro coworkingová centra, sdílené kanceláře i konferenční místnosti.
Technické specifikace:
- Dekor: černá perlička ( RAL 9005 ), RAL, zlatá hladký mat
- Barvy RAL dle vzorníku.
- Požadovaný odstín je nutné uvést v poznámce k objednávce.
- Odstín: mat
- Materiál: Ocel
- Rozměr profilu: 54 x 30 x 1,5 mm; 40 x 20 x 2 mm příčníky
- Povrchová úprava: práškové lakování
- Spodní ukončení podnože: rektifikace
- Rozměr desky: 1380 x 680 (4 ks)
- Forma dodání: rozložené (knock down)
- Hmotnost: 30,8 kg
Obsah balení:
- stolová podnož
- spojovací materiál
- montážní návod
Dodací lhůta:
- Na objednání, termín dodání je cca 5-6 týdnů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské stolové podnože |
|---|---|
| Barva: | Černá, RAL, zlatá hladká mat |
| Délka stolové desky: | 2700-2799 mm |
| Styl: | Moderní/ Designové |
| Šířka stolové desky: | 1350-1399 mm |
| Tvar: | Kulatá |
| Výška: | 732 mm |
| značka: | Coop |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
