Stolová podnož ELORA ANEXA
Kód: KO_01220Související produkty
Detailní popis produktu
Stolová přídavná podnož ELORA ANEXA je praktickým rozšířením k základní podnoži ELORA. Spojení elegance a jednoduchého designu s kvalitním provedením dodá pracovnímu prostoru moderní styl, zatímco odolná konstrukce zajistí stabilitu a komfort při každodenním používání.
Skvělá volba pro vkusné kanceláře i domácí pracovny.
Pomocí přídavné podnože lze snadno rozšířit pracovní plochu nebo navázat na stávající stůl a rozšířit tak jeho využití.
Technické specifikace:
- Dekor: černá perlička ( RAL 9005 ), RAL, zlatá hladký mat
- Barvy RAL dle vzorníku
- Požadovaný odstín je nutné uvést v poznámce k objednávce
- Odstín: Mat
- Materiál: Ocel
- Rozměr profilu: 54 x 30 x 1,5 mm; 40 x 20 x 2 mm příčníky
- Povrchová úprava: práškové lakování
- Spodní ukončení podnože: rektifikace
- Rozměr desky: 1000 x 600 mm
- Forma dodání: rozložené (knock down)
- Hmotnost: 8 kg
Obsah balení:
- stolová podnož
- spojovací materiál
- montážní návod
Dodací lhůta:
- Na objednání, termín dodání je cca 5-6 týdnů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské stolové podnože |
|---|---|
| Barva: | Černá, RAL, zlatá hladká mat |
| Délka stolové desky: | 1000-1099 mm |
| Styl: | Moderní/ Designové |
| Šířka stolové desky: | 600-649 mm |
| Tvar: | Kulatá |
| Výška: | 732 mm |
| značka: | Coop |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
