Cemux H Box SLIM vnitřní zásuvka bílý čelní panel pro čelní sklo délka 1200 mm
Kód: CE_00399Související produkty
Detailní popis produktu
Parametry:
| Druh výrobku | Čelní spodní panel pro vnitřní zásuvku H Box SLIM s čelním sklem | Délka | 1200 mm s možností zkrácení na míru |
| Barva | Bílá | Krácení LW | 100 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvka H Box výšky 84 mm |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Nosnost: | 40 kg |
| Světlá výška otvoru: | 115 mm, 198 mm, 230 mm |
| Tloušťka desky: | 18 mm |
| Typ: | Vnitřní zásuvka |
| Výška zásuvky: | 84 mm, 167 mm, 199 mm |
| Značka: | H Box Slim |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
