Cemux H Box SLIM vnitřní zásuvka H167 čelní sklo H138
Kód: CE_00404Související produkty
Detailní popis produktu
Čelní sklo H138 pro vnitřní zásuvku H Box SLIM o výšce H167.
Parametry:
| Druh výrobku | Čelní sklo H138 pro vnitřní zásuvku H Box SLIM o výšce H167 | Typ skla | Transparentní |
| Pro šířku skříně | 600 a 900 mm, lze zkrátit na míru dle Vašich rozměrů | Krácení LW | 100 mm |
Je nutné objednat čelní panel pro čelní sklo o délce 1200 mm, který je možné zkrátit na míru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvka H Box výšky 167 mm |
|---|---|
| Barva: | Antracit, Bílá |
| Nosnost: | 40 kg |
| Světlá výška otvoru: | 198 mm |
| Šířka skříňky: | 600 mm, 900 mm |
| Tloušťka desky: | 18 mm |
| Typ: | Vnitřní zásuvka |
| Výška zásuvky: | 167 mm |
| značka: | H Box Slim |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
