MERIVOBOX ZB4E00AK krytka držák zadní stěny E šedá orion
Kód: KT_01528Detailní popis produktu
BLUM MERIVOBOX krytka pro držák dřevěné zadní stěny výška E, symetrická.
Barva orion šedá OG-M.
Nutno objednat:
- 2 kusy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvka Merivobox E |
|---|---|
| EAN: | 9009494343847 |
| Barva: | Šedá Orion |
| Nosnost: | 40 kg, 70 kg |
| Světlá výška otvoru: | 209 mm |
| Tloušťka desky: | 16 mm |
| Typ: | Bezúchytkové otevírání s dotlumením, S tlumením |
| Výška zásuvky: | 192 mm - E |
| Značka: | Merivobox |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
