Cemux H Box SLIM čelní kování na hmoždinku pro H167 a H199 mm
Kód: CE_00154Související produkty
Detailní popis produktu
Čelní kování na hmoždinku 10 mm pro zásuvku H Box SLIM výšky H167 a H199 mm. Je určeno pro montáž bez nářadí a dodává se v páru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvka H Box výšky 167 mm |
|---|---|
| Barva: | Antracit, Bílá |
| Nosnost: | 40 kg |
| Světlá výška otvoru: | 198 mm, 230 mm |
| Tloušťka desky: | 18 mm |
| Typ: | Bezúchytkové otevírání, S tlumením, Vnitřní zásuvka |
| Výška zásuvky: | 167 mm, 199 mm |
| Značka: | H Box Slim |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
