VRUTY do dřeva se zápustnou hlavou, drážka pozidrive- průměr 6 mm
Kód: WT_00086Detailní popis produktu
Vrut zápustná hlava, drážka pozidrive do dřeva, žlutý zinek, průměr 6 mm
Parametry:
- Barva: žlutý zinek
- Materiál: ocel
- Délka: 120 mm
- Průměr: 6 mm
- Typ hlavy: zápustná
- Typ drážky: křížová
- Provedení: částečný závit
| Průměr | 6 mm |
| Povrchová úprava | žlutý zinek |
| Materiál | ocel |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřeva, drážka pozidrive |
|---|---|
| Barva: | Zinek žlutý |
| Délka: | 120 mm |
| Počet: | 150 ks |
| Průměr: | 6 mm |
| Typ drážky vrutu: | PZ |
| Závit: | Částečný |
| značka: | WT |
| délka: | |
| počet: | |
| průměr: | 6mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
