VRUTY do dřeva se zápustnou hlavou, drážka pozidrive- průměr 4 mm
Kód: WT_00126Detailní popis produktu
Vrut zápustná hlava, drážka pozidrive do dřeva, žlutý zinek, průměr 4 mm
Parametry:
- Barva: žlutý zinek
- Materiál: ocel
- Délka: od 16 - 80 mm
- Průměr: 4 mm
- Typ hlavy: zápustná
- Typ drážky: křížová
- Provedení: celozávit, částečný
| Průměr | 4 mm |
| Povrchová úprava | žlutý zinek |
| Materiál | ocel |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřeva, drážka pozidrive |
|---|---|
| Barva: | Zinek žlutý |
| Délka: | 16 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm, 60 mm, 70 mm, 80 mm |
| Počet: | 250 ks, 400 ks, 500 ks, 1000 ks |
| Průměr: | 4 mm |
| Typ drážky vrutu: | PZ |
| Závit: | Celozávit, Částečný |
| Značka: | WT |
| délka: | |
| počet: | |
| průměr: | 4mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
