Franke set OID 611-62 + FC 6051
Kód: FR_00678Související produkty
Detailní popis produktu
Set kuchyňského dřezu a baterie Franke obsahuje Tectonitový dřez OID 611-62 s odkapem a pákovou baterii FC 6051 LINA (výška 350 mm).
Dřez je ideální pro moderní i klasické kuchyně, je vyroben z odolného materiálu Tectonite
s příměsí skelných vláken, díky tomu vyniká vysokou pevností, odolností proti poškrábání, nárazům i vysokým teplotám, dlouhou životností a zároveň nízkou hmotností pro snadnou manipulaci a montáž.
Parametry:
- Barva: černá, šedá
- Materiál: tectonite
- Vnější rozměr dřezu: 620 x 500 mm
- Vnitřní rozměr dřezu: 350 x 360 mm
- Rozměr výřezu: 600 x 480 mm
- Hloubka vany: 180 mm
- Spodní skříňka: od 450 mm
- Sítková výpusť: 3 1/2" , ovládání manuální
- Přepad umístěn ve vaně dřezu
- Typ: dřez s odkapem
- Orientace dřezu: otočný, vana dřezu může být vlevo i vpravo
- Způsob montáže: horní
- Do dřezu je možné umístit dávkovač saponátu
- Bez otvoru na baterii ( otvor lze vyvrtat vykružovacím vrtákem přimo při montáži)
Kuchyňská baterie Franke FC 6051 LINA
Parametry:
- Barva: černá matná, šedý kámen
- Materiál: mosaz
- Materiál sprchové hadice: nylon černý
- Materiál sprchy: plast
- Výška baterie: 360 mm
- Umístění baterie: dřez
- Ovládání baterie: páková směšovací
- Typ baterie: tlaková (klasická baterie pro připojení k vodnímu řádu nebo tlakovému ohřívači)
- Otočná o 150° s vytahovací koncovkou osazenou perlátorem
- Opletená sprchová hadice 150 cm
- Připojení: délka hadičky 45 cm
- Průtok vody: 9,3 l/min (3 bar)
- Rozměr otvoru pro baterii: 35 mm
- Rozměr kartuše: 35 mm
Obsah balení:
- Tectonitový dřez
- Sítkový ventil 3 1/2" s přepadem
- Sifon pro úsporu místa 6/4" s odbočkou na myčku nádobí
- Příchytky
- Těsnění není součástí balení, u dřezů Tectonite se jako těsnění používá silikon
- Dřezová baterie
- Připojovací hadičky
- Montážní balíček
Záruka: 24 měsíců
Značka Franke patří mezi přední světové výrobce dřezů i baterií a řadí se k absolutní špičce díky prvotřídní kvalitě, propracovanému designu, preciznímu zpracování a využití moderních výrobních technologií.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tectonitové jednodřezy s odkapem + baterie |
|---|---|
| Barva: | Černá, Šedá |
| Délka dřezu: | 601 - 700 mm |
| Hloubka dřezu: | 151 - 200 mm |
| Minimální šířka skříňky: | 450 mm |
| Možnost excentrického ovládání: | Ano |
| Odkap: | Má Odkap |
| Označení: | Černá matná, Šedý kámen |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ montáže: | Na desku |
| Výpust: | 3 1/2" |
| Výška baterie: | 351 - 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
