Centrální noha ELEKTRA
Kód: KO_00438Související produkty
Detailní popis produktu
Centrální stolová podnož Elektra přináší moderní variaci kulatého jídelního stolu.
Dodává se sestavená, celosvařená a díky tomu je instalace výrazně jednodušší.
Díky svému designu a různým variantám dekoru se hodí do každého prostoru.
Optimální rozměr stolové desky je průměr 1000 mm a o síle 36 mm.
Technické specifikace:
- Dekor: černá perlička ( RAL 9005 ), RAL, zlatá hladký mat
- Barvy RAL dle vzorníku.
- Požadovaný odstín je nutné uvést v poznámce k objednávce.
- Odstín: mat
- Materiál: Ocel S235RJ
- Rozměr profilu:15x15x1,5 mm
- Povrchová úprava: práškové lakování
- Možnost rektifikace: ne
- Spodní ukončení podnože: přilnavé pěnové podložky
- Optimální rozměry stolové desky: průměr 1000 x 36 mm
- Minimální rozměry stolové desky: průměr 500 x 36 mm
- Maximální rozměry stolové desky: průměr 1000 x 36 mm
- Forma dodání: sestavená, celosvařená
- Hmotnost: 21,5 kg
Obsah balení:
- stolová podnož (sestavená)
- spojovací materiál
- montážní návod
Dodací lhůta:
- Na objednání, termín dodání je cca 6 týdnů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolové centrální nohy |
|---|---|
| Barva: | Černá, RAL, Zlatá matná, x |
| Délka stolové desky: | 500-599 mm, 600-699 mm, 700-799 mm, 800-899 mm, 900-999 mm |
| Průměr stolové desky: | 500-599 mm, 600-699 mm, 700-799 mm, 800-899 mm, 900-999 mm, 1000-1099 mm |
| Styl: | Moderní/ Designové |
| Šířka stolové desky: | 500-549 mm, 550-599 mm, 600-649 mm, 650-699 mm, 700-749 mm, 750-799 mm, 800-849 mm, 850-899 mm, 900-949 mm, 950-999 mm |
| Tvar: | Kulatá |
| Typ stolu: | Jídelní |
| Výška: | 710 mm |
| Značka: | Coop |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
