Příborník SKY 500/400 bílý
Kód: IN_00196Související produkty
Detailní popis produktu
Příborník SKY 500/400 bílý.
Příborníky jsou svými rozměry připraveny pro zásuvky s tenkými bočnicemi, např. zásuvka Cemux H Box SLIM, nebo BLUM Legrabox.
Kombinace pevných přihrádek a pohyblivých přepážek.
Pro šířku skříňky 400 mm a hloubku 500 mm.
Možné je také dokoupit další posuvná dělení v sadě 3 kusů.
Parametry:
| šířka skříňky | 400 mm |
| hloubka skříňky | 500 mm |
| čistý rozměr příborníku | š.322 x h.474 x v.53 mm |
| barva | bílá |
Lze oříznout na min.rozměr 315 x 463 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příborníky do šuplíku |
|---|---|
| EAN: | 8000000005991 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Šířka skříňky: | 400 mm |
| Značka: | Sky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
