Příborník Classico Kristall softTouch 500/60 černá kristall
Kód: IN_00220Související produkty
Detailní popis produktu
Příborník Classico Kristall softTouch 500/60 v barvě černá kristall.
Příborník je určený pro hloubku korpusu 500 mm a šířku korpusu 600 mm.
Parametry:
| šířka skříňky | 600 mm |
| hloubka skříňky | 500 mm |
| čistý rozměr příborníku | š.522 x h.474 x v.53 mm |
| barva | černá kristall |
- min. rozměr, na který lze zkrátit je 480 x 445 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příborníky do šuplíku |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Šířka skříňky: | 600 mm |
| značka: | Classico |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
