Set Sinks MANAUS 480 V matný 0,7 mm + baterie + Dárek
Kód: SI_00258Související produkty
Akce
Baterie: EVERA
Skladem
| SI_00246
EAN: 8596142027354
4 170 Kč
3 749 Kč
/ ks
3 098 Kč
bez DPH
Akce
Baterie: LEGENDA S
Skladem
| SI_00936
EAN: 8596142027361
5 030 Kč
3 751 Kč
/ ks
3 100 Kč
bez DPH
Akce
Baterie: PRONTO
Skladem
| SI_00258
EAN: 8596142051342
3 780 Kč
3 399 Kč
/ ks
2 809 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
- set obsahuje dřez MANAUS 480 V + baterii- materiál nerezový dřez matný
- vnější rozměr dřezu: 480 x 480 mm
- rozměry vany: 340 x 400 x hloubka vany 180 mm
- spodní skříňka od 500 mm
- síla plechu 0,7 mm
- přepad umístěn ve vaně dřezu
- způsob montáže: horní
- sítková výpusť 3 1/2
- součástí balení dřezu jsou:
- příchytky, výpusť , sifon pro úsporu místa s odbočkou na myčku
Záruka 15 LET na dřez, 5 LET na baterii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové jednodřezy + baterie |
|---|---|
| Barva: | Nerez |
| Baterie: | EVERA, PRONTO, LEGENDA S, VITALIA |
| Délka dřezu: | 401 - 500 mm |
| Hloubka dřezu: | 151 - 200 mm |
| Minimální šířka skříňky: | 500 mm |
| Odkap: | Bez Odkapu |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ montáže: | Na desku |
| baterie: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
