Soklová rektifikační nožka MO-R 40x40 černá
Kód: NA_00010Související produkty
Detailní popis produktu
Nábytková nožka hranatá s rektifikací z masivního profilu s pevnou kovovou přírubou.
Parametry:
| Materiál | Hliník |
| Rozměr profilu | 40 x 40 mm |
| Rozměr plotny | 60 x 60 mm |
| Povrchová úprava | Černá mat |
| Nosnost | 100 kg |
| Možnost rektifikace | Ano |
| Dostupné výšky | 100, 150, 200 a 410 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytkové nožky |
|---|---|
| Barva: | Černá matná |
| Materiál: | Hliník |
| Průměr nohy: | 40 mm |
| Výška: | 100 mm, 150 mm, 200 mm, 410 mm |
| Výšková regulace: | 30 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
