Elektricky nastavitelná stolová podnož IN-MORE 1M2S 695 - 1175 mm černá
Kód: IN_00029Související produkty
Detailní popis produktu
Stolová podnož IN-MORE 1M2S 695 - 1175 mm bílá s výškově nastavitelným mechanismem umožňuje snadno a rychle nastavit výšku stolu pro pohodlnější a efektivnější práci. Podnož je vybavena jedním výkonným motorem, který zajišťuje plynulé a snadné nastavení.
Stolová podnož je složena ze dvou částí, které se překrývají a umožňují dosáhnout maximální výšky stolu až 1 175 mm (v závislosti na tloušťce použité desky). Podnož zároveň disponuje vysokou nosností a dokáže unést dynamické zatížení až 60 kg a statické zatížení až 80 kg. Kromě toho je součástí setu i ovladač s displejem, který zobrazuje aktuální výšku stolu a obsahuje ovládací tlačítka s pamětí a tlačítka pro posuv. Rychlost posuvu teleskopické podnože dosahuje 25 mm/s.Ovládání podnože se také automaticky přepíná do ECO režimu pro snížení spotřeby elektrické energie. Po dvou minutách nečinnosti je spotřeba pouze 2 W a po 18 minutách nečinnosti podnož automaticky vypne.
| Výška podnože | 695 - 1175 mm |
| Šířka stolu | 1000 - 1500 mm |
| Dynamické zatížení | 60 kg |
| Statické zatížení | 80 kg |
| Barva | černá RAL 9017 |
| Vstupní napětí | 200-240V |
| Paměťové pozice | 4 |
Obsah balení:
Kompletní stolovou podnož včetně 1 ks motoru
Ovladač
Návod k použití
Instalační materiál - vruty
Záruka stolové podnože je 5 LET.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské stolové podnože |
|---|---|
| EAN: | 4048563175137 |
| Barva: | Černá |
| Šířka stolové desky: | 1000-1049 mm |
| Výška: | 695 -1175 mm |
| Výškové nastavení: | Elektrické |
| Značka: | In-More |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
