Valcomp HERKULES GLASS sada kování na skleněné dveře na 100 kg 4 m
Kód: MP_00007Související produkty
Detailní popis produktu
Herkules Glass sada na jedno křídlo 4 m kolejnice je určena pro posuvné skleněné dveře o hmotnosti do 100 kg .
Herkules Glass byl navrhnut tak, aby se do skla nemuselo vrtat a bylo jednoduché ho upevnit na kolejnici.
Šířka skla nesmí být větší jak 1040 mm a síla musí být 8,10 nebo 12 mm.
Parametry:
- Materiál: hliník surový
- Nosnost křídla: 100 kg
- Délka kolejnice: 4 m
- Síla skla: 8, 10 nebo 12 mm
Sada obsahuje:
| Vozíky na sklo | 2 ks |
| Úchytky na sklo samolepicí | 2 ks |
| Kolejnice | 4 m |
| Distanční podložky pro 8, 10 a 12 mm | 3 páry |
| Doraz | 1 ks |
| Brzda | 1 ks |
| Úhelník | 5 ks |
| Vodící trn spodní | 1 ks |
| Souprava pro montáž | 1 sada |
Doporučujeme doobjednat:
- Sadu SILENT STOP pro plynulý a tichý dotah dveří
- Sadu Synchronik pro synchronní pohyb dvou křídel najednou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interierové posuvné kování na skleněné dveře |
|---|---|
| Barva: | Hliník |
| Délka: | 400 cm |
| Nosnost: | 100 kg |
| Značka: | Herkules |
Video 1
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
