Kuchyňský granitový dřez SCHOCK TYPOS D-150S
Kód: SC_00028Detailní popis produktu
- rozměr délka 860x šířka 435 x hloubka 200 mm- pro skříňku 600 mm
- součástí dodávky je odtoková armatura se sítkem / zátkou a sifonem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Granitové jednodřezy s odkapem |
|---|---|
| Barva: | Černá, Černá metalická, Šedá |
| Délka dřezu: | 801 - 900 mm |
| Hloubka dřezu: | 151 - 200 mm |
| Minimální šířka skříňky: | 600 mm |
| Možnost excentrického ovládání: | Ano |
| Odkap: | Má Odkap |
| Označení: | Croma, Nero, Onyx |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ montáže: | Na desku |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
