Franke dřez UBG 611-62
Kód: FRANKE DREZ UBG 611-Související produkty
5 228 Kč
/ ks
4 321 Kč
bez DPH
Barva: Černá, Označení: Černá matná
Skladem
| FRANKE DREZ UBG 611-
EAN: 7612986327977
5 228 Kč
/ ks
4 321 Kč
bez DPH
5 228 Kč
/ ks
4 321 Kč
bez DPH
5 228 Kč
/ ks
4 321 Kč
bez DPH
5 228 Kč
/ ks
4 321 Kč
bez DPH
5 228 Kč
/ ks
4 321 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Franke dřez UBG 611-62:Rozměry: 620 x 500 mm
Výřez: 584 x 464 mm
Dřez: 350 x 425 mm
Hloubka: 220 mm
Typ montáže: horní montáž
Rozměr skříňky: 450 mm
Cena zahrnuje:
sifon
sifon pro úsporu místa
montážní kování
sítkový ventil 3 1"
Záruka na dřez Franke: 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Granitové jednodřezy s odkapem |
|---|---|
| Barva: | Bílá, Černá, Černá metalická, Písková, Šedá, Šedobéžová |
| Délka dřezu: | 601 - 700 mm |
| Hloubka dřezu: | 201 - 250 mm |
| Minimální šířka skříňky: | 450 mm |
| Možnost excentrického ovládání: | Ano |
| Odkap: | Má Odkap |
| Označení: | Bílá led, Černá matná, Kašmír, Onyx, Pískový melír, Sahara, Šedý kámen |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ montáže: | Na desku |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
