Dřez Franke MRG 611 - 62
Kód: FR_00320Související produkty
5 549 Kč
/ ks
4 586 Kč
bez DPH
5 549 Kč
/ ks
4 586 Kč
bez DPH
5 549 Kč
/ ks
4 586 Kč
bez DPH
5 549 Kč
/ ks
4 586 Kč
bez DPH
5 549 Kč
/ ks
4 586 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Dřez Franke MRG 611 - 62:Rozměry: 620 x 500 mm
Výřez: 600 x 480 mm
Dřez: 350 x 425 mm
Hloubka: 200 mm
Typ montáže: Horní montáž
Rozměr skříňky: 450 mm
Cena zahrnuje:
sifon
sifon pro úsporu místa
montážní kování
sítkový ventil 3 1"
Záruka na dřez Franke: 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Granitové jednodřezy s odkapem |
|---|---|
| Barva: | Bílá, Černá metalická, Písková, Šedá, Šedobéžová |
| Délka dřezu: | 601 - 700 mm |
| Hloubka dřezu: | 151 - 200 mm |
| Minimální šířka skříňky: | 450 mm |
| Možnost excentrického ovládání: | Ano |
| Odkap: | Má Odkap |
| Označení: | Bílá led, Kašmír, Onyx, Pískový melír, Sahara, Šedý kámen |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ montáže: | Na desku |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
