Set Franke G57 BFG 611-78 + FC 9547
Kód: FR_00251Související produkty
Barva: Černá, Označení: Černá matná
Skladem
| FRANKE SET BFG 611-7
EAN: 7612986205121
8 969 Kč
/ ks
7 412 Kč
bez DPH
8 969 Kč
/ sada
7 412 Kč
bez DPH
8 969 Kč
/ sada
7 412 Kč
bez DPH
8 969 Kč
/ sada
7 412 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Franke dřez BFG 611-78:Rozměry: 780 x 500 mm
Výřez: 760 x 480 (rádius 20) mm
Dřez: 340 x 420 mm
Hloubka 200 mm
Typ montáže: horní montáž
Rozměr skříňky: 450 mm
Kuchyňská baterie Franke FC 9547:
páková směšovací
tlaková
hadičky 40 cm
sprcha, vytahovací koncovka
rotace: 110°
Záruka na dřez + baterii Franke: 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Granitové jednodřezy s odkapem + baterie |
|---|---|
| Barva: | Černá, Černá metalická, Písková, Šedá, Šedobéžová |
| Délka dřezu: | 701 - 800 mm |
| Hloubka dřezu: | 151 - 200 mm |
| Minimální šířka skříňky: | 450 mm |
| Možnost excentrického ovládání: | Ano |
| Odkap: | Má Odkap |
| Označení: | Černá matná, Kašmír, Onyx, Sahara, Šedý kámen |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ montáže: | Na desku |
| Výbava baterie: | Sprcha, Vytahovací koncovka |
| Výška baterie: | 151 - 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
