Set Franke G122 BSG 611-78/39 + FC 9547
Kód: FR_00125Související produkty
8 389 Kč
/ sada
6 933 Kč
bez DPH
8 389 Kč
/ ks
6 933 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Franke dřez BSG 611-78/39:Rozměry: 780 x 435 mm
Výřez: 760 x 415 (rádius 20) mm
Dřez: 390 x 355 mm
Hloubka: 200 mm
Kuchyňská baterie Franke FC 9547:
páková směšovací
tlaková
hadičky 40 cm
sprcha, vytahovací koncovka
rotace: 110°
Záruka na dřez + baterii Franke: 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Granitové jednodřezy s odkapem + baterie |
|---|---|
| Barva: | Černá metalická, Písková, Šedá |
| Délka dřezu: | 701 - 800 mm |
| Hloubka dřezu: | 151 - 200 mm |
| Minimální šířka skříňky: | 500 mm |
| Možnost excentrického ovládání: | Ano |
| Odkap: | Má Odkap |
| Označení: | Onyx, Sahara, Šedý kámen |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ montáže: | Na desku |
| Výbava baterie: | Sprcha, Vytahovací koncovka |
| Výška baterie: | 151 - 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
