Set Sinks CLASSIC 400 + baterie + Dárek
Kód: SI_00853Související produkty
8 780 Kč
6 069 Kč
/ sada
5 016 Kč
bez DPH
11 080 Kč
8 589 Kč
/ sada
7 098 Kč
bez DPH
6 640 Kč
5 969 Kč
/ sada
4 933 Kč
bez DPH
7 040 Kč
6 329 Kč
/ sada
5 231 Kč
bez DPH
Barva: Šedá metalická, Baterie: VITALIA, Označení: Titanium
Skladem
| SI_00909
EAN: 8596142048106
6 640 Kč
5 969 Kč
/ sada
4 933 Kč
bez DPH
Barva: Šedá metalická, Baterie: VITALIA GR, Označení: Titanium
Na objednávku
| SI_00296
EAN: 8596142048502
7 040 Kč
6 329 Kč
/ sada
5 231 Kč
bez DPH
Barva: Černá metalická, Baterie: ELKA, Označení: Metalblack
Skladem
| SI_00455
EAN: 8596142032037
8 780 Kč
6 069 Kč
/ sada
5 016 Kč
bez DPH
Barva: Černá metalická, Baterie: ENIGMA S GR, Označení: Metalblack
Skladem
| SI_00868
EAN: 8596142032044
11 080 Kč
8 589 Kč
/ sada
7 098 Kč
bez DPH
Barva: Černá metalická, Baterie: VITALIA, Označení: Metalblack
Skladem
| SI_00078
EAN: 8596142048113
6 640 Kč
5 969 Kč
/ sada
4 933 Kč
bez DPH
Barva: Černá metalická, Baterie: VITALIA GR, Označení: Metalblack
Skladem
| SI_00716
EAN: 8596142048519
7 040 Kč
6 329 Kč
/ sada
5 231 Kč
bez DPH
Barva: Černá granitová, Baterie: ELKA, Označení: Granblack
Skladem
| SI_00764
EAN: 8596142031917
8 780 Kč
6 069 Kč
/ sada
5 016 Kč
bez DPH
Barva: Černá granitová, Baterie: ENIGMA S GR, Označení: Granblack
Skladem
| SI_00061
EAN: 8596142031924
11 080 Kč
8 589 Kč
/ sada
7 098 Kč
bez DPH
Akce
Barva: Černá granitová, Baterie: VITALIA, Označení: Granblack
Skladem
| SI_00823
EAN: 8596142048083
6 640 Kč
5 969 Kč
/ sada
4 933 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
- set obsahuje dřez CLASSIC 400 + baterii- materiál granitový dřez
- vnější rozměr dřezu: 400 x 500 mm
- rozměry vany: 347 x 440 x hloubka vany 205 mm
- spodní skříňka od 450 mm
- orientace dřezu: otočný (otvory do dřezu Vám zhotovíme nutné objednat v objednávce/
- přepad umístěn ve vaně dřezu
- způsob montáže: horní nebo spodní
- sítková výpusť 3 1/2
- součástí balení dřezu jsou:
- příchytky, výpusť 3 1/2, sifon pro úsporu místa s odbočkou na myčku
ZÁRUKA na dřez a baterii 5 LET.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Granitové jednodřezy + baterie |
|---|---|
| Barva: | Černá granitová, Černá metalická, Nerez, Písková, Šedá metalická |
| Baterie: | ELKA, ENIGMA S GR, VITALIA, VITALIA GR |
| Délka dřezu: | 401 - 500 mm |
| Hloubka dřezu: | 151 - 200 mm |
| Minimální šířka skříňky: | 400 mm |
| Možnost excentrického ovládání: | Ano |
| Odkap: | Bez Odkapu |
| Označení: | Granblack, Metalblack, Sahara, Titanium |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ montáže: | Na desku, Pod desku |
| baterie: | |
| Odstín: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
