Franke dřez MRG 610-52 RTL + FC 6051
Kód: FR_00700Související produkty
Detailní popis produktu
Set kuchyňského dřezu a baterie Franke obsahuje Fragranitový jednodřez MRG 610-52 RTL bez odkapu a pákovou baterii FC 6051 LINA s vytahovací koncovkou
Dřez je ideální pro moderní i klasické kuchyně.
Je vyroben z vysoce odolného materiálu Fragranite, který vzniká kombinací 80% drcené žuly a 20% akrylu.
Tento materiál spojuje přírodní vzhled kamene s jednoduchou údržbou, dlouhou životností a vyniká vysokou odolností vůči teplotám až do 180°C, takže se nemusíte obávat poškození povrchu horkým nádobím. Zároveň odolává působení agresivních látek, jako jsou čistící prostředky, ovocné šťávy či víno.
Parametry:
- Barva: matná černá, šedý kámen
- Materiál: fragranite
- Vnější rozměr dřezu: 560 x 510 mm
- Vnitřní rozměr dřezu: 520 x 400 mm
- Rozměr výřezu: 540 x 498 mm (rádius 15 mm)
- Hloubka vany: 200 mm
- Spodní skříňka: od 600 mm
- Sítková výpusť: 3 1/2" ( výpusť se zavírá a otevírá zamáčknutím sítka)
- Přepad umístěn ve vaně dřezu
- Typ: dřez bez odkapu
- Orientace dřezu: pouze jeden způsob montáže
- Způsob montáže: horní, dřez je usazen nad pracovní desku
- Do dřezu je možné umístit dávkovač saponátu
- Dřez z výroby bez otvorů, nutno zhotovit otvor pro baterii.
Upozornění:
Pro montáž baterie, dávkovače saponátu či ovladače excentru je nutno použít vymezovací podložku Franke 133.0533.532 - 1 ks je součástí balení, další se musí dokoupit.
Kuchyňská baterie Franke FC 6051 LINA
Parametry:
- Barva: černá matná, šedý kámen
- Materiál: mosaz
- Materiál sprchové hadice: nylon černý
- Materiál sprchy: plast
- Výška baterie: 360 mm
- Umístění baterie: dřez
- Ovládání baterie: páková směšovací
- Typ baterie: tlaková (klasická baterie pro připojení k vodnímu řádu nebo tlakovému ohřívači)
- Otočná o 150° s vytahovací koncovkou osazenou perlátorem
- Opletená sprchová hadice 150 cm
- Připojení: délka hadičky 45 cm
- Průtok vody: 9,3 l/min (3 bar)
- Rozměr otvoru pro baterii: 35 mm
- Rozměr kartuše: 35 mm
Obsah balení:
- Granitový dřez
- Sítkový ventil 3 1/2" s přepadem
- Sifon pro úsporu místa 6/4" s odbočkou na myčku nádobí
- Příchytky
- Vymezovací podložka pro montáž kuchyňské baterie
- Těsnění není součástí balení, u granitových dřezů se jako těsnění používá silikon
- Dřezová baterie
- Připojovací hadičky
- Montážní balíček
Záruka: 24 měsíců
Značka Franke patří mezi přední světové výrobce dřezů i baterií a řadí se k absolutní špičce díky prvotřídní kvalitě, propracovanému designu, preciznímu zpracování a využití moderních výrobních technologií.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Granitové jednodřezy + baterie |
|---|---|
| Barva: | Černá, Šedá |
| Délka dřezu: | 501 - 600 mm |
| Hloubka dřezu: | 151 - 200 mm |
| Minimální šířka skříňky: | 600 mm |
| Možnost excentrického ovládání: | Ano |
| Odkap: | Bez Odkapu |
| Označení: | Černá matná, Šedý kámen |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ montáže: | Na desku |
| Výška baterie: | 351 - 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
